ASU vaizdas2016

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga kviečia į Tarptautinę konferenciją Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos, kuri vyks 2018 m. spalio 12 d., Aleksandro Stulginskio universitete, IV rūmuose, Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.
    Konferencijoje dalyvauja Geografijos ir kraštotvarkos katedros doktorantė Agnė Jasinavičiūtė su bendraautorėmis Aurelija Jankauskaite ir Nijole Piekiene iš KU ir skelbia straipsnį "Kraštovaizdžio formantų įtaka pajūrio kurortų kokybei ir planavimo procesams (žr. Leidinio turinys).
    Konferencija nemokama, renginio metu bus galima įsigyti Konferencijos leidinį (kaina 10 eurų). Konferencijos metu bus eksponuojama IFLA Europe kraštovaizdžio architektų darbų paroda Landscape Architecture as a Common Ground. Parodoje ir leidinyje pristatomi darbai iš 24 Europos šalių. Renginio programa. Daugiau informacijos rasite čia.