Želdynų svarba gyvybingo miesto formavime

2020.11.09
    Tarptautinės miestų planuotojų dienos proga siūlome Jums Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto doc. dr. Ričardo Skorupsko paskaitą „Želdynų svarba gyvybingo miesto formavime“.

Šiame pranešime mokslininkas pristatys urbanizuotų teritorijų želdynų sistemas ir jas sudarančių komponentų planavimo praktiką bei principus. Lyginant Lietuvos ir užsienio miesto želdynų planavimo patirtis ir sprendimus bus siekiama išryškinti teigimas ir mažiau teigiamas optimalios (subalansuotos) miestų urbanistinės struktūros formavimo rezultatus ir pavyzdžius.

Paskaitoje kviečiame dalyvauti lapkričio 9 d. 16 val.
    Paskaita vyks MsTeams platformoje.