Doc. dr. R. Skorupskas ir doc. dr. J. Volungevičius – Lietuvos bendrojo plano sprendinių rengėjų komandoje

LRBP

Aplinkos ministerijos bei Lietuvos Respublikos Bendrojo plano konkretizuotų sprendinių rengėjų komandoje geografai šalia urbanistų, ekonomistų, susisiekimo, erdvinio planavimo, inžinerijos, kultūros politikos bei kitų sričių ekspertų kuria strategiją, kuri užtikrins darnų Lietuvos erdvinį vystymąsi iki 2050 metų. Be kraštovaizdžio, ekosistemų, dirvožemio ir aplinkosaugos klausimais konsultacijas teikiančių doc. Dr. Ričardo Skorupsko ir doc. dr. Jono Volungevičiaus, plano rengime dalyvauja ir VU geografijos alumnės – ilgametę teritorijų planavimo patirtį turinti Rita Julija Palčiauskaitė ir „Vilniaus plane“ dirbanti Vida Bujauskienė!

Komandos kontaktai

Sužinokite daugiau apie LR Bendrąjį planą