Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Jūrų uosto plėtra: nuo globalių iššūkių prie globalių sprendimų“

Š. m. balandžio 9 d. Klaipėdoje vyks tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Jūrų uosto plėtra: nuo globalių iššūkių prie globalių sprendimų“, kurią kartu su Lietuvos aukštąja jūreivystės mokykla organizuoja Klaipėdos universiteto Socialinės geografijos ir regionistikos studijų centras. Konferencijos tematika susijusi su globaliais šiuolaikinių Europos jūrų uostų iššūkiais – autonominiai laivai, automatizuoti jūrų uosto terminalai, laivybos aljansai, pasaulinė tiekimo grandinė, globalios geopolitinės iniciatyvos, aplinkosauga – ir šių iššūkių konkrečiuose jūrų uostuose įgyvendinimo galimybėmis bei socialiniu, geografiniu, technologiniu ir ekonominiu poveikiu visuomenei, uostamiesčiui, valstybei.

Jūrų uosto plėtra 2020.04.09

Tarpdisciplininių jūrinių tyrimų tematiką „Uostas, visuomenė, geografija ir technologijos“ Klaipėdos universitete plėtojama nuo 2015 metų.

Bus galima išbandyti navigacijos įrenginių treniruoklius!

Daugiau informacijos čia.