Nuo 2019 m rugsėjo 5 d. susipažinkite ir teikite pastabas LR Bendrojo plano SPAV

LRBP SPAV

Informuojame apie Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano (LRBP) koncepcijos 2050 ir Strateginio poveikio aplinkai vertinimo (SPAV) viešinimo datas.Informuojame apie Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano (LRBP) koncepcijos 2050 ir Strateginio poveikio aplinkai vertinimo (SPAV) viešinimo datas.
    ? Rugsėjo 5 d. visa LRBP koncepcijos medžiaga ir SPAV bus paskelbti www.bendrasisplanas.lt svetainėje viešai konsultacijai. Šios medžiagos viešinimas vyks nuo rugsėjo 5 d. iki spalio 5 d.
    ? Rugsėjo 5 d. 10.00-12.00 aplinkos ministras Kęstutis Mažeika ir LRBP rengimo komanda šią medžiagą pristatys LR Seimo nariams ir organizuos atvirą diskusiją. Pristatymą bus galima stebėti tiesiogiai LR Seimo puslapyje.
    ? Rugsėjo 7 d. šeštadienį, 11.00 val. kviečiame į Diskusijų festivalis „Būtent!“ Birštone, kur svarstysime apie Lietuvos ateitį 2050 m. ir bandysime atsakyti į klausimą – ar viskas virs miestu?
    ? Rugsėjo 11 d. nuo 16.00 iki 18.00 LRBP koncepcija ir SPAV ataskaita bus viešai pristatyta Klaipėdoje, Light House Coworking, Liepų g. 83.
    ? Rugsėjo 18 d. nuo 16.00 iki 18.00 vyks viešas LRBP koncepcijos ir SPAV ataskaitos pristatymas Kaune, Kauno įgulos karininkų ramovėje, A. Mickevičiaus g. 19.
    ? Vilniuje, Nacionalinės atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, spalio 4 d. nuo 13.00 iki 18.00 vys viešoji konsultacija–tarptautinis forumas, kurio metu bus pristatoma LRBP koncepcija ir SPAV ataskaita.
    ?Kviečiame registruotis į LRBP koncepcijos ir SPAV viešinimo renginius:http://bit.do/e5pjP .