Kviečiame į tarptautinį forumą "KURŠIŲ NERIJA MUMS IR PASAULIUI"

knnp2

Valstybinė kultūros paveldo komisija, Neringos savivaldybė ir Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija 2019 m. birželio 13-14 d. organizuoja tarptautinį forumą, kuriame apie Kuršių nerijos kaip UNESCO saugomos pasaulio paveldo vietovės ateitį kviečiami diskutuoti užsienio šalių ekspertai, valstybės ir savivaldybės institucijų atstovai, nevyriausybinės asociacijos, veikiančios kultūros paveldo srityje, visuomenė ir verslas. Tarptautinio forumo metu bus aptarta Kuršių nerijos apsauga šiais aspektais:
    1. aktualijos pasitinkant 20-ąjį įrašymo į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą jubiliejų,
    2. iššūkiai, su kuriais susiduria institucijos, atsakingos už pasaulio paveldo išsaugojimą,
    3. vietos bendruomenės ir verslo atstovų lūkesčiai,
    4. užsienio šalių patirtys, geroji praktika, kurią galėtų pritaikyti ir Lietuva.

Kviečiame registruotis iki birželio 10 d., registracijos anketą rasite čia.
    Renginio programa.
    Išsamesnė informacija nuorodoje.