Knygos „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas, geografas, keliautojas“ pristatymas

Gegužės 2 d. 16.30 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ovaliojoje salėje vyks knygos „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas, geografas, keliautojas“ pristatymas.Gegužės 2 d. 16.30 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ovaliojoje salėje vyks knygos „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas, geografas, keliautojas“ pristatymas.
       Kviečiame prisiminti žygiuose, maratonuose, praktikose su Docentu nukeliautus kilometrus, jo gyvenimą, mintis ir priesakus! Renginyje, skirtame geografui pedagogui, mokslininkui doc. dr. R. Krupickui atminti kalbėsime, kaip buvo atrastas Aukštojas, kaip buvo sodinamas Atgimimo ąžuolynas, kaip jis vienas keliavo ilguoju Europos meridianu nuo Nordkapo 700 km., Lietuvos paribiais ir kt.

turiu eiti

Bus galimybė įsigyti Aušros Narbutaitės-Jorgensen, Linoretos Vasilevičienės ir Sabinos Pranculienės sudarytą 2019-ais metais „Homo liber“ leidyklos išleistą 500 psl. knygą, kurioje rasite net 500 nuotraukų ir daugiau nei 100 žmonių atsiminimus apie doc. dr. R. Krupicką.

Prašome registruotis čia

Pasiteiravimui: