Tradicinė, 7-oji konferencija „Geografija: mokslas ir edukacija“

irengini

š. m. gruodžio 7 d. laukiame visų tradicinėje, 7-oje konferencijoje „Geografija: mokslas ir edukacija“, kuri kviečia susitikti geografijos mokytojus, mokslininkus, doktorantus, studentus ir visus besidominčius. Apie geografijos teoriją ir praktiką, metodus, lietuviškumą, geografijos aktualumą ir komunikaciją! Apie bevardžius vandens telkinius, Dieveniškių anklavą, socialinę segregaciją ir žemėlapio kalbą - tradicinėje konferencijoje "Geografija: mokslas ir edukacija" diskutuos jungtinės geografų pajėgos: lyderystę prisiimantis VU CHGF, Lietuvos socialinių tyrimų centras, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Ugdymo plėtotės centras, Vytauto Didžiojo, Klaipėdos, Mykolo Romerio universitetai.
    Programą ir registraciją į renginį rasite paspaudę čia.