KVIETIMAS Dalyvauti paskaitų kurse apie ekosistemines paslaugas ir šios koncepcijos taikymą integruotame planavime

20232078 1232035646904815 6906100841963600298 o

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti 4 paskaitų kurse apie ekosistemines paslaugas ir šios koncepcijos taikymą intreguotame planavime. Kursą paruošė LIFE Viva Grass projekto komanda jo įgyvendinimo metu. Daugiau informacijos apie projektą galite sužinoti aplankę projekto svetainę www.vivagrass.eu. Paskaitų kursas Lietuvoje organizuojamas padedant Mykolo Riomerio universitetui.
    Kursą sudaro 4 teorinės paskaitos ir 2 praktiniai užsiėmimai. Kursas bus dėstomas anglų kalba. Daugiau informacijos apie planuojamas paskaitas rasite pridėtoje programoje.
    Paskaitos vyks spalio mėnesį, 2, 9, 16 ir 23 dienomis nuo 13:00 iki 14:30 Mykolo Riomerio Universitete, Ateities g. 20, II korpusas, 228 auditorija (kaip rasti auditoriją).
    Norinčius dalyvauti šiame kurse, prašome registruotis šia  nuoroda.
    Kviečiame dalintis šiuo kvietimu su savo pažįstamais studentais ir kolegomis, kuriuos galėtų sudominti ši tema.
    Jei turite klausimų susijusių su kursu, prašome rašyti elektroniniu paštu:
    Ačiū Jums ir iki greito susitikimo!

LIFE Viva Grass projekto komandos vardu
    Projekto koordinatorius Lietuvoje,