Sėkmės istorijos ir perspektyvos geografijoje!

valstybines saugomu teritoriju tarnybos lankytoju centro atidarymas 68513940

Kviečiame visus geografijos pirmakursius į VU CHGF geografijos integracinės savaitės renginį "Sėkmės istorijos ir perspektyvos", kuris vyks 2018 m. rugsėjo 6 d. 14 val Nacionaliniame lankytojų centre, Antakalnio 25, VIlniuje. Numatomas susitikimas su VU geografijos alumni Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos darbuotojomis Ligita Braškyte ir Laima Dabregaite, kurios papasakos apie tai, ką geografai ir kraštotvarkininkai veikia Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje ir visose saugomose teritorijose, kokie studijų kursai, praktikos ir patirtys šiame darbe vertingos, ko siūlytų mokytis tiems, kas norėtų sieti savo darbus su VSTT sistema. Jūsų laukia nemokama ekskursija Nacionalinio lankytojų centro ekspozicijoje (veda Ligita Braškytė). Po ekskursijos - pristatymas ir pokalbiai su Lietuvos geografų draugijos ir Jaunųjų geografų klubo nariais.

Norinčiuosius į renginio vietą palydės Giedrė Godienė - susitikime CHGF Geomokslų instituto (M. K. Čiurlionio g. 21) pirmo aukšto foje 13.30. Dėl papildomos informacijos teiraukitės VU CHGF GI Geografijos ir kraštotvarkos katedroje​.​