Konferencija "BALTIJOS JŪRA: VARTAI AR AKLIGATVIS?"

konferencijageguze

Gegužės 16-18 dienomis Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla kartu su partneriais ir Prancūzijos fondu The SEFACIL organizuoja tarpautinę mokslinę konferenciją "The Baltic Sea: Gateway or cul de sac?" . Konferencijos tematika susijusi su jūrų transporto padėtimi Baltijos jūroje - problemomis ir klausimais, ateities galimybės. Svarbiausios temos: laivyba ir uostai Baltijos jūros regione, jūrų tinklai, tarptautinė prekyba ir logistika, alternatyvūs keliai, geopolotiniai klausimai, aplinkosaugos perspektyvos.
    Detalesnė informacija konferencijos svetainėje.