Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas

c.Kudabos logo

Lietuvos geografų draugija praneša, kad jau prasidėjo registracija į XVIII Nacionalį mokinių Č. Kudabos geografijos konkursą, kuris vyks 2018 metų balandžio 14 dieną Lietuvos Edukologijos universitete (Studentų 39, Vilnius).
    Visi norintys dalyvauti šiame konkurse privalo registruotis iki 2018 metų kovo 14 dienos. Registracija pradedama 2018 m. vasario 14 dieną Lietuvos geografų draugijos svetainėje www.lgd.lt. Siekiant išvengti nesusipratimų registracijos metu, prašytume iš anksto užregistruotų moksleivių vėliau nekeisti kitais. Registruojantis dalyviai turi pateikti mokinio pažymėjimą.