Pradedamas rengti Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas!

bendrasisplanas

Pradedamas rengti Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas, tai - itin svarbus strateginis dokumentas, numatantis šalies teritorines vystymosi kryptis ir prioritetus. Aplinkos ministerija kviečia visuomenę teikti pasiūlymus dėl bendrojo plano rengimo:
    Paštu – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijai adresu A. Jakšto g. 4/9, LT-01105 Vilnius
    El. paštu – LR
    Per Informacinę sistemą (TPDRIS)
    Su plano tikslais ir detalia informacija galite susipažinti paspaudę šią nurodą.
    Kviečiame nelikti abejingais ir dalyvauti planavimo procese.
    2015 m. patvirtintas Nacionalinis kraštovaizdžio tvarkymo planas turės tapti Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano integruota dalimi. Prie 2002 m. ir prie 2015 m. dokumento rengimo labai daug prisidėjo Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytojai:
    Prof. habil. dr. P. Kavaliauskas - mokslinis vadovas, prof. dr. D. Veteikis, doc. dr. R. Skorupskas, doc. dr. J. Volungevičius ir kiti.