Geografai ir geografijai prijaučiantys! Kviečiame registruotis į Geografijos žinių konkursą ADVENTUR2018!

Adventur 1280x400 LT 1

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kartu su LITEXPO ir Valstybiniu turizmo departamentu, kviečia gyventojus iš visos Lietuvos registruotis bei dalyvauti Geografijos žinių konkurse „KELIAUK KITAIP“.
    Parodos ADVENTUR2018 akcentas - švenčianti Lietuva!
    Geografijos žinių konkursas vyks 2018 m. sausio 26 dieną, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, 5 salės 2 aukšte, konferencijų salėje 5.1.

Konkurso dalyviai
    Konkurse kviečiami dalyvauti vyresni nei 19 metų suaugusieji gyventojai iš visos Lietuvos.
    Dalyvių registracija
    Registracijos pradžia 2018 m. sausio 4 d. Registracijos pabaiga 2018 m. sausio 24 d.
    Registracija vyksta šiuo adresu:
    Registruojantis būtina nurodyti: vardą, pavardę, amžių, gyvenamosios vietos adresą, profesiją, el. pašto adresą, mobilųjį telefoną.
    Konkurso darbo laikas:
    Sausio 26 d. 16.00 val. Konkurso dalyvių registracija