BEPILOČIŲ ORLAIVIŲ TAIKYMAS VANDENS EKOSISTEMŲ TYRIMUOSE: galimybės, problemos ir jų sprendimo būdai.

konferencija

KVIEČIAME Jus dalyvauti mokslinėje - praktinėje konferencijoje, skirtoje informuoti ir pademonstruoti bepiločių orlaivių galimybes tiriant vandens ekosistemas bei sprendžiant aktualius su vandens resursais, jų panaudojimu ir apsauga susijusius klausimus sausumos ekosistemose. Konferencija vyks 2017 metų gegužės mėn. 18d. (ketvirtadienį), Jovariškėse, Trakų raj. (Kaimo turizmo sodyboje, Pušų g.7).

Konferencijos pradžia 9:30 val. Dalyvių registracija 8:30 – 9:30 val.
    Išvykimas iš Vilniaus užsakomuoju autobusu 8:00 val. nuo VU, GI pastato M.K.Čiurlionio g. 21)

BŪTINA IŠANKSTINĖ DALYVIŲ REGISTRACIJA į renginį iki gegužės 15d. ()

Renginio koordinatorius: Ričardas Skorupskas, e-paštas: , mob. tel. (8 620) 10189
    Papildoma informacija: www.vandensnamai.eu; www.lbona.lt; www.lgd.gf.vu.lt;

Renginio programa.