Apie šiandieninę geografijos žinių galią

geo page 0

Geografų bendruomenė siekia įvardinti kertines ir aktualias šiuolaikinės geografijos mokslo užduotis, pasiekimus, galias, sustiprinti srities tapatybę ir kviečia į atvirą diskusiją apie geografijos žinių vaidmenį pasaulyje ir mūsų gyvenime bei veiklose. Diskusijoje dalyvaus prof. habil.dr. P. Kavaliauskas (VU), prof. dr. D. Krupickaitė (VU), prof. dr. J. Mačiulytė (VU), LGMA prezidentas R. Šalna, doc. dr. Z. Kairaitis (LEU). Diskusija įvyks balandžio 27 d. 16 val. VU Geomokslų instituto Didžiojoje auditorijoje M. K. Čiurlionio 21.