Išleidžiame pirmąją ilgalaikių savanorių laidą

Naujus metus VU Geomokslų institutas pradėjo išlydint dvi nuostabias Jaunimo savanoriškos tarnybos savanores. Merginos dalyvaudamos šešių mėnesių ugdomojoje savanorystėje labai prisidėjo skaitmenizuojant praeito amžiaus Geografijos ir kraštotvarkos katedros diplominius darbus, kuriant jų duomenų bazę, vizualus ir informacinius pranešimus bei padedant įvairiausiose kitose veiklose.

Taip pat merginos drauge su kuratoriumi Eriku Luku Dvilevičiumi ėmėsi kurti naują Geografijos ir kraštotvarkos katedros internetinę svetainę, ko išdavoje gimė įdomi ir patraukli idėja – pradėti naujas pažinčių rubrikas: pažintis su dėstytojais, pažintis su savanoriais, pažintis su studentais.

Tikima, kad savanorystė buvo ne tik smagi, bet ir padėjo ugdyti kompetencijas, kurios bus naudingos ateityje. O institutas su nekantrumu laukia naujos Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių laidos.

Ugne Silinskaite