Miesto planavimas - atsakomybė nuo mokinio iki urbanisto

2020.11.093Tarptautinės miestų planuotojų dienos proga siūlome Jums galimybę iš pirmų lūpų išgirsti apie urbanistinio miesto planavimo užkulisius ir sužinoti kuo įdomi ir svarbi yra urbanisto - miesto planuotojo profesija.

Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto dr. Simonas Šabanovas atskleis, kodėl svarbu yra kruopščiai ir tikslingai planuoti visas miesto erdves, kokį poveiki aplinkai ir visuomenei suteikia funkcinis miestų zonavimas bei kaip galima padėti miestams įgauti tam tikras reikšmes.

Kviečiame dalyvauti paskaitoje lapkričio 9 d. 14:30 val.

Paskaita vyks MsTeams platformoje.