Varšuvos universiteto Geografijos ir regioninių tyrimų fakulteto doc. dr. BARBAROS JACZEWSKA paskaitos

Jaczewska

Kovo 26 d., antradienį 15 val. prof. Č. Kudabos aud. (319 k.) vyks jos paskaita EAST MEETS WEST. CONTEMPORARY SOCIO-SPATIAL PROCESSES IN POLISH CITIES. CASE STUDY OF WARSAW. Lektorė papasakos apie socialinių-erdvinių procesų Lenkijoje raidos nuo II-ojo pasaulinio karo iki šių dienų ypatumus bei priežastis, ypatingą dėmesį skiriant labiausiai globalizacijos paliestam Varšuvos regionui (augimas, džentrifikacija, uždarų gyvenviečių vystymasis ir kt.) bei planavimo ir būsto politikos pokyčiams.Kovo 26 d., antradienį 15 val. prof. Č. Kudabos aud. (319 k.) vyks jos paskaita EAST MEETS WEST. CONTEMPORARY SOCIO-SPATIAL PROCESSES IN POLISH CITIES. CASE STUDY OF WARSAW. Lektorė papasakos apie socialinių-erdvinių procesų Lenkijoje raidos nuo II-ojo pasaulinio karo iki šių dienų ypatumus bei priežastis, ypatingą dėmesį skiriant labiausiai globalizacijos paliestam Varšuvos regionui (augimas, džentrifikacija, uždarų gyvenviečių vystymasis ir kt.) bei planavimo ir būsto politikos pokyčiams.
    Kovo 27 d., trečiadienį 13 val. 316 k. vyks jos  IMMIGRANTS’ INTEGRATION POLICY IN EUROPEAN UNION. LOCAL INTEGRATION POLICY IN BERLIN AND WARSAW. Bus pristatyta ES integracijos politikos idėjų raida, vyraujančios kryptys, vietos lygmens integracijos politika – divergencija bei konvergencija – Berlyno ir Lenkijos pavyzdžiu.
    Doc. dr. B. Jaczewska'os mokslinių interesų sritys - migracijos bei integracijos procesai Europoje ir Šiaurės Amerikoje, taip pat socialiniai procesai miestuose. Ji yra dalyvavusi tyrimo projektuose ne tik Lenkijoje, tačiau ir Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Meksikoje, yra paskelbusi monografiją bei visą eilę mokslinių straipsnių šiomis temomis.
    Paskaitos vyks anglų kalba.