“Kelionė į geležies miestą“: Geomokslų instituto laiptinėje - geografijos studenčių fotoparoda

rimeikaite

Įspūdžius, parsivežtus iš svarbiausio Ukrainos metalurgijos centro, antro pagal plotą šalies miesto Kryvyj Rih‘e geografijos II k. studentės Barbora Rimeikaitė ir Reda Šaulytė išreiškė fotografijų paroda, eksponuojama Geomokslų instituto laiptinėje. Čia galėsite pamatyti išskirtines ir itin kontrastingas savo turiniu kelionės akimirkas, tarp kurių – gigantiški ir protu sunkiai suvokiami teritorijos antropogeninio performavimo mastai, lemiantys didžiulį pramonės poveikį gamtinei aplinkai ir tuo pačiu žmogiškos pastangos net ir tame įžvelgti grožį...
    Jau antrus metus iš eilės VU CHGF Geomokslų instituto Geografijos ir kraštotvarkos katedra antro kurso studentams organizuoja mokomąją – pažintinę Turizmo ir rekreacinės geografijos praktiką, kurios metu geografijos mokomasi per realų patyrimą. Šiemet spalio 1 – 7 d. autobusu per Baltarusiją ir Ukrainą riedėjo ir neįtikėtinų nuotykių pramoniniame krašte patyrė 23 studentai, lydimi doc. dr. R. Skorupsko ir doc. dr. F. Kavoliutės.
    Kviečiame visus švęsti geografiją! Pasaulinės Geografinių žinių savaitės metu lapkričio 15 d. 17 val. Geomoklsų fakultete vyks parodos atidarymas, apie kelionę pasakos studentai ir dėstytojai.
    Daugiau apie šį ir kitus Geografinių žinių savaitės renginius sužinokite Jaunųjų geografų klube ir Lietuvos geografų draugijos tinklalapyje.