MOKSLINIS VIZITAS

Nuotrauka2

Nuotraukoje: doc. Regina Prapiestienė, prof. Pascal’is Chevalier, prof. Jurgita Mačiulytė Prancūzijoje.

VU Geomokslų instituto geografės doc. Regina Prapiestienė ir prof. Jurgita Mačiulytė, dalyvaujančios mokslinėje programoje „Europos kaimas: Lietuvos ir Prancūzijos kaimo raidos skirtumų analizė“, finansuojamoje Lietuvos ir Prancūzijos dvišalio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje integruotos veiklos programos „Žiliberas“, lankėsi Montpellier III Paul Valéry universitete, kur kartu su prancūzų kolegomis atliko mokslinius tyrimus bei domėjosi Pietų Prancūzijos kaimo raida. Šiais metais mokslinius tyrimus Lietuvoje vykdė ir Prancūzijos mokslininkai prof. Pascal’is Chevalier ir prof. Marc’as Dedeire’as. Mokslininkai lankėsi Ignalinos, Molėtų bei Joniškio kaimo vietovėse.