JUBILIEJINĖ 60-TOJI EKOGEOGRAFINĖ PRAKTIKA SULAUKĖ TARPTAUTINIO DĖMESIO

bendra

Geografijos bakalauro III kurso studentai ekogeografinės mokomosios praktikos metu  (nuotr. J.Volungevičius)

Kuršių nerijos kraštovaizdžio ekogeografiniai tyrimai yra atliekami jau trečius metus. Pirmaisiais tyrimų metais (2015 m.) buvo tirtas Juodkrantės – Pervalkos ruože, antrais (2016 m.) Pervalkos – Nidos ruožas. Šiemet tyrimai atliekami Juodkrantės-Smiltynės ruože. Ruošiamasi ketvirtajam tyrimų etapui – surinktos mokslinės medžiagos apibendrinimui, Kuršių nerijos teritorijai būdingų vertingų kraštovaizdžio kompleksų identifikavimui bei sprendimų šiai informacijai viešinti ir populiarinti paieškai. Daugiau apie ekogeografinę praktiką galite pasiskaityti Chemijos ir geomokslų fakulteto puslapyje, o jei norite praktikos įspūdžius išgirsti iš pirmų lupų, kviečiame liepos 15 d. atvykti į Kuršių nerijos nacionalinio parko direkciją (Naglių g. 8, Nida) arba liepos 16 d. į Mokslinę kavinę (L. Rėzos g. 42, Juodkrantė).