Jaunieji geografai sveikina su Valstybės diena!

Jaunieji geografai Juodkrantėje.

Vilniaus universiteto Geografijos ir kraštotvarkos katedros III kurso jaunieji geografai, Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje vykdantys ekogeografinius tyrimus išreiškė savo pilietiškumą dalyvaudami pilietinėje akcijoje. Liepos 6-tąją, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, kartu su Juodkrantės miestelio bendruomene ir svečiais giedojo tautinę giesmę. Geografinis savo krašto pažinimas ugdo meilę tėvynei ir telkia bendruomenę jos puoselėjimui!
    Geografijos bakalauro III kurso studentai kartu su moksliniais vadovais, Geografijos ir kraštotvarkos katedros vardu, sveikina visus su Valstybės diena!

Himnas giedamas kartu su Juodkrantės bendruomene ir svečiais.