Lekt. E. Lukas Dvilevičius (1993 m.)

Erikas Lukas DvilevičiusGeografas

El. paštas:

M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, 122 kab.

Mokslo sritys: Socialiniai mokslai, Fiziniai mokslai.

Interesai:

1. Sakralinė geografija.
    2. Kultūros geografija.
    3. Etnologija.
    4. Religijotyra.
    5. Antropologija.
    6. Kultūrologija.

Bakalauro studentams dėstomos disciplinos:

1. Kultūrologijos įvadas ir kultūros geografija.

MOKSLINĖS VEIKLOS SUVESTINĖ

Daktaro disertacija (rengiama): Lietuvos sakralinių vietų, objektų ir erdvių (hierofanijų) teritorinė struktūra.

Magistro baigiamasis darbas: Žemaitijos sakralinių vietų (hierofanijų) teritorinė struktūra, 2019.

Daugirdas V., Dvilevičius E. L. 2019. Lietuvos sakralinė geografija. I dalis: sampratos ir tyrimų krypties formavimosi prielaidos. Geografijos metraštis (Annales Geographicae), 51, p. 61–78.

Mokslinis pranešimas GKK konferencijoje: Sakralinio kraštovaizdžio samprata, 2018.

Bakalauro baigiamasis darbas: Lietuvos sakraliniai kultūriniai objektai ir vietos, 2017.