Doc. dr. Regina Prapiestienė (1951 m.)

Regina Prapiestienė 2Geografė

El. paštas:

Tel. nr.: 8 5 2 398 271

M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, 212 kab.

Mokslo sritis: Gamtos mokslai.

Mokslo kryptis: Geografija.

Interesai:

1. Kraštotvarka urbanizuotose teritorijose.
    2. Ekogeografija (aplinkos kokybė).
    3. Aplinkosaugos etika ir teisė.

Bakalauro studentams dėstomos disciplinos:

MOKSLINĖS VEIKLOS SUVESTINĖ

Daktaro disertacija: Urbanizuoto kraštovaizdžio želdynų ekologinis vertinimas (Vilniaus senamiesčio pavyzdžiu, 1999. Geografija (06P).

Magistro baigiamasis darbas:

Bakalauro baigiamasis darbas:

PUBLIKACIJOS  IR  KITI  DARBAI

MONOGRAFIJOS (Tarptautinės/Lietuvos)

1. Prapiestienė R. (1998). Miesto dirvožemiai (Urbic Antrosols), // Lietuvos dirvožemiai: kolektyvinė monografija, Lietuvos mokslas 32 knyga, Lietuvos mokslų Akademijos tęstinis sėrijinis mokslo darbas leidinys lietuvai ir pasauliui.

STRAIPSNIAI PRIPAŽINTUOSE MOKSLO ŽURNALUOSE (Tarptautiniai/Lietuvos)

1. ---

STRAIPSNIAI RECENZUOJAMUOSE ŽURNALUOSE (Tarptautiniai/Lietuvos)

1. Prapiestienė R. (2001). Želdiniai bei želdynai miesto funkcinėje struktūroje.// Geografija. 37(2).
    2. Prapiestienė R. (2001). Miesto želdinių naudojimo, tvarkymo ir apsaugos teisinis reguliavimas.// Geografija 37 (1).
    3. Prapiestienė R., Godienė G. (2001). Urban forest in Lithuania. // Urban forestry in the Nordic and the Baltic countries - Urban forest under transformation (Eds.: Thomas Baifoed Randwys, Rpland Gustavsson, Tim Cristophasen)

STRAIPSNIAI PROFESINĖJE NERECENZUOJAMOJE LITERATŪROJE (Tarptautiniai/Lietuvos)

1. ---

VADOVĖLIAI IR METODINĖS PRIEMONĖS

1. Prapiestienė R. (1997). Kursinių ir bakalauro, bei magistro darbų rašymo bendrieji moksliniai nurodymai. // metodinė priemonė.

SOCIALINĖS PLĖTROS DARBAI

1. Vilniaus senamiesčio (UAP) želdynų naudojimo, tvarkymo ir priežiūros reglamentas (2002).

MOKSLO POPULIARINIMO STRAIPSNIAI

1. Prapiestienė R. (2001). Vilniaus sodai. Praeitis - dabartis -perspektyvos. // Dienovidis. 4(482), 5(483).