1998 m.

683. Ausenaitė Lina. Gamtinės aplinkos įtaka etnoso geopsichologinei orientacijai (Lietuvių etnoso pavyzdžiu).

684. Dainauskaitė Jolita. Seniausios Vilniaus miesto dalies funkcijų raida.

685. Davidonis Mindaugas. Lietuvos konservatorių partijos įtakos zonos.

686. Gaubys Tomas. Lietuvos geografijos skaitmeninis atlasas bendrojo lavinimo mokykloms.

687. Ignatova Jelena. Lietuvos jūrlapių sudarymo projektas Klaipėdos jūsų uosto ekvatorijos plano M 1 :10 000 pavyzdžiu.

688. Jakubavičiūtė Laima. Antavilių rinos aplinkos ekogeografinis vertinimas (miesto plėtros kontekste).

689. Klimas Juozas. Agrarinių teritorijų miškų transformacijos bruožai XX a. antroje pusėje (Aukštaičių aukštumos etaloninių objektų pavyzdžiu).

690. Kotvickaja Jolanta. Lietuvos teritorijos aeronuotraukos panaudojimo kartografavimui ir ortofotografinių žemėlapių optimalaus turinio papildymo projektas.

691. Kuznecova Valentina. Vilniaus miesto bei jo plėtros zonos saugomų gamtinių teritorijų ir kraštovaizdžio objektų suskirstymas pagal pažeidimo laipsnį.

692. Lakštauskaitė Dalia. Teritorijų turistinis marketingas.

693. Mickevičiūtė Jurgita. Marcinkonių girininkijos reljefo morfogenezės ir medynų ekologiniai ypatumai.

694. Misiūnas Nerijus. Tarpukario Lietuvos valsčių tinklo teritorinė analizė.

695. Petrauskaitė Irma. Priaugančios darbo jėgos teritorinė analizė Lietuvoje.

696. Ruseckytė Jolanta. Lietuvos aeronavigacinių žemėlapių sudarymo projektas.

697. Vilūnienė Jurgita. Natūralaus gyventojų judėjimo pokyčiai Lietuvoje 1990-1996.