Prof. D. Veteikio mokymosi vizitas Bochum universitete Vokietijoje

Ruhr University Bochum in Germany

2018 m rugsėjo 17-21 d. VU CHGF Geografijos ir kraštotvarkos katedros vedėjas profesorius Darijus Veiteikis lankėsi Vokietijos Bochum universiteto (Ruhr University Bochum) Geomokslų fakulteto Geografijos institute Taikomosios geografijos grupėje. Čia jis dalijosi patirtimi organizuojant geografijos studijas ir su kolega prof. Harald’u Zepp’u, buvusiu ilgamečiu fakulteto dekanu, aptarė šio universiteto Geografijos bakalauro ir keturias specializuotas magistro studijų programas.
    Lietuvai vertinga ir šio universiteto mokslinė partnerystė. Vizito metu buvo nagrinėjama medžiaga bendrai su šio universiteto prof. dr. Luisu Inostroza rengiamai mokslinei publikacijai apie Lietuvos žemės naudmenų kaitos procesus Europos kontekste. Labai gerą įspūdį paliko kompaktiškame Bochumo universiteto miestelyje įkurtas botanikos sodas, turintis viso pasaulio fitogeografinę ekspoziciją.
    Išvyka buvo organizuota pagal Erazmus personalo mokymosi vizitų programą.