„Erdvėlaivis žemė“ skraidina į karinių konfliktų sūkurius

konfliktai

Atsiliepdamas į VU geografijos absolventės Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos geografijos mokytojos Danguolės Tamošiūnienės kvietimą, rugsėjo 20 d. geografas, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytojas Rolandas Tučas skaitė viešą paskaitą „Kariniai konfliktai: priežastys ir tipologija“. Šiame mokslo festivalio „Erdvėlaivis žemė“ renginyje dalyvavę įvairių Panevėžio miesto gimnazijų vyresnių klasių moksleiviai bei geografijos mokytojai galėjo atidžiau susipažinti su karinių konfliktų „anatomija“, panagrinėti šiuo metu ar netolimoje praeityje vykusius karus bei karinius konfliktus, o ypač - pilietinį karą Sirijoje.