Mokytojai pas mokslininkus: kaip paskatinti mokinius rinktis geografijos studijas?

mokytojai gkk

2018 m. sausio 3 d. 10 mokytojų iš Alytaus, Širvintų, Kauno, Vilkaviškio, Vilniaus gimnazijų, kurių absolventai pastaruosius 5 metus daugiausiai rinkosi studijas Geomokslų institute, viešėjo Geografijos ir kraštotvarkos katedroje. Katedros vedėjas prof. dr. Darijus Veteikis, kiti katedros dėstytojai pasakojo apie aktualius mokslo tyrimus ir geografijos studijų programą, kvietė mokytojus dažniau apsilankyti VU, dalyvauti čia vykstančiuose mokslo populiarinimo renginiuose, studijų praktikose.

Džiugu, kad po šio susitikimo Lietuvos geografų draugija atrado naują narę - ja tapo Vilkaviškio "Aušros" gimnazijos geografijos mokytoja Odeta Smelstorienė. Sveikiname!