KLIMATO KAITOS PRIEMONIŲ ĮGYVENDINIMAS SAVIVALDYBĖSE

Lietuvos savivaldybių asociacija ir Prancūzijos ambasada organizuoja seminarą KLIMATO KAITOS PRIEMONIŲ ĮGYVENDINIMAS SAVIVALDYBĖSE, kuris vyks 2017 m. lapkričio 10 d. 9-14 val.Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.
    Seminaro tikslas – apsikeisti patirtimi su Prancūzijos savivaldybėmis darnios energetikos, transporto ir statybos/miestų planavimo srityse.  Programą pridedame.
    Po darbinės programos dalies numatoma ekskursija po Seimo rūmus (tiems, kas norės).
    Reikalinga registracija leidimui gauti į Seimo rūmus. Registraciją el.p. . Registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, iš kur ir ar norėsi dalyvauti ekskursijoje.