100 JGK akimirkų

FB IMG 1509956869813

Jaunųjų geografų klubas džiaugiasi pagaliau galintis pristatyti nuotraukų parodą
    “100 JGK akimirkų" - ši paroda šiek tiek ne tipiška, nes nuotraukos buvo rinktos ne tik pagal meninę vertę, bet ir tokios, kurios geriausiai atspindėtų JKG veiklą, potyrius bei tikrąjį gyvenimo būdą!
    Tai aktyvių klubo veiklų -  žygių Lietuvoje, kelionių į užsienį, mainų su geografais iš kitų Europos šalių, JGK organizuoto tarptautinio EGEA kongreso Nidoje ir kitų renginių momentai, patirtys, džiaugsmai. Foto - klubo narių, kolegų iš EGEA ir rengiamų žygių dalyvių.
    Todėl skubėkite sužinoti, kuo gi gyvena JGK nariai! Parodą "100 JGK akimirkų” rasite Geomokslų instituto I a. (M. K. Čiurlionio g. 21) koridoriuje.