Mokomoji praktika po Sūduva!

suduva 034

Geomokslų instituto Geografijos specialybės III k. studentai  buvo kasmetinėje mokomojoje Lietuvos kraštovaizdžio geografijos išvykoje po Sūduvą. 2 dienų kelionės metu susipažinta su smėlingų ir molingų lygumų bei aukštumų gamtovaizdžiu, kalvynais  ir dubumomis bei šio krašto kultūriniu klodu. Aplankyta Merkinė, Kapčiamiestis, Veisiejai, Rudaminos piliakalnis, Aštriosios Kirsnos dvaras, Vištytis, jo akmuo, Pajevonys ir Ožkabaliai, Buktos giria ir Žuvintas, Varnupių piliakalnis ir kiti objektai.
    1.    Prie esperanto kalbos kūrėjo Liudviko Zamenhofo paminklo Veisiejuose.
    2.    Snaigyno ežero panoramoje.
    3.    Prie Galandusio.
    4.    Atminimo ženklai prie Reketijos ežero.
    5.    Dr. Jono Basanavičiaus tėviškės ąžuolyne su vyresniąja kolege, dabar – muziejininke Alma Brazyte.

suduva 020 suduva 068