Mokomoji geografinė ekskursija Dotnuvoje

eskursija

Balandžio 19 d. VU Geomokslų instituto Geografijos ir kraštotvarkos katedros ir LAMMC Žemdirbystės instituto mokslininkai kviečia III kurso geografijos studentus į vienos dienos ekskursiją - viešą paskaitą Kėdainių r. sav. Akademijoje, Žemdirbystės instituto bandymų laukuose.

Numatoma aptarti 2 dirvožemio profilių morfologiją, mokyti imti dirvožemio ėminius cheminiams ir fizikiniams dirvožemio tyrimams, susipažinti su Žemdirbystės instituto moksline baze cheminių tyrimų ir dirvožemio fizikos laboratorijose.

Išvykstama nuo VU Geomokslų instituto 8:00 (M.K. Čiurlionio g. 21). Ekskursija prasideda 10:00 LAMMC Žemdibystės Institute Kėdainių r. sav., Akademija, Instituto al. 1.
    Ekskursija nemokama, dėl programos, pavežimo ir kitų organizacinių klausimų prašome kreiptis į Vilniaus universiteto doc. dr. F. Kavoliutę. Organizacinis komitetas: doc. dr. F. Kavoliutė (VU), doc. dr. J. Volungevičius (VU, LAMMC, ŽI), dr. G. Godienė (VU), dr. V. Feiza (LAMMC, ŽI), dr. A. Šlepetienė (LAMMC, ŽI), dr. K. Amalevičiūtė (LAMMC, ŽĮ).